Дитяча стоматологія

Медичний центр "Стоматологія на Русанівці" приймає навіть маленьких пацієнтів

Дитяча стоматологія

Медичний центр "Стоматологія на Русанівці" приймає навіть маленьких пацієнтів

ЗДОРОВІ ДІТИ - ЩАСЛИВІ БАТЬКИ!

Народження дитини - це один з найпрекрасніших періодів нашого життя. Перші радощі і труднощі, перші слова і кроки і ... перший зубчик! Маленька, біла перлинка, яка виблискує при кожній посмішці малюка. І ось якраз про ці «Перлинки» ми і хотіли б вам розповісти.

Молочні зубки потребують особливої уваги

Від їх стану залежить розвиток постійних зубів, зачатки яких не можуть нормально розвиватися під впливом хвороботворного середовища в каріозних порожнинах. Хворе дерево не дає здорових плодів. І це стосується не тільки зубів. Адже що відбувається з організмом дитини (і дорослого в тому числі), коли разом зі слиною, їжею і рідиною він проковтує «N» кількість мікробів, що знаходяться в хворому зубі.

Інфекція потрапляє на мигдалини, в шлунково-кишковий тракт, а потім, через серцево судинну систему, розноситься по всьому організму який, як правило, починає витрачати більшу кількість енергії на боротьбу з мікробами, знижуючи тим самим власний імунітет, що і призводить надалі до частих захворювань малюка.

Чи можна якось уникнути проблем пов'язаних з цими маленькими «перлинками»? Звичайно можна.

Правильне лікування зубів у дітей

Для початку потрібно привести вашого малюка на огляд до дитячого стоматолога.

Доктор дасть вам рекомендації по догляду за порожниною рота малюка. І ви разом з малюком навчитеся робити це правильно. Потім не забувайте повторювати ваші візити кожні три місяці. Адже карієс в молочних зубчиках розвивається набагато швидше ніж в постійних.

Це пов'язано з різницею в товщині емалі (в молочних зубки вона тонше) і в кількості дентину (у тимчасовому зубі його менше і він менш мінералізовані). Якщо ви виявили яскраво-біла плямочка (початкова стадія карієсу) або дірочку (карієс) в зубчики малюка, обов'язково зверніться до лікаря для усунення проблеми. Не відкладайте ваш візит! Це може привести до дуже неприємних і хворобливих відчуттів.

Є ще один дуже важливий момент - перші постійні зубки.

Приблизно в 5-7 років у дитини прорізуються моляри, так звані «шості», а в 9-12 років «сьомі», постійні зубчики. Але батьки часто приймають їх за молочні. Дуже важливо не упустити час повного їх прорізування. У цей період фісури на них дуже слабкі і не мінералізовані повністю.

Остаточне їх дозрівання і насичення мінералами відбувається протягом одного року. Саме на цей час необхідно буде закрити поглиблення поки ще «недозрілих» жувальних зубчиків. Для цього існує процедура «запечатування фісур» (покриття спеціальним герметиком виділяє в емаль зуба іон фтор).

Наші фахівці делікатно проводять:

Якщо ваша дитина боїться йти до стоматолога, допоможіть йому!

Зробіть відвідування стоматологічного кабінету частиною вашої прогулянкової програми. У перший раз можна зайти до лікаря на 2-3 хвилини для знайомства. Сядьте з малюком в стоматологічне крісло і нехай вас «покатають вгору-вниз». В наступне відвідування дозвольте стоматолога в присутності дитини оглянути за допомогою інструментів ваші зуби. Грайте з ним будинку в лікування зубчиків один одному. Всі ці не хитрі прийоми допоможуть вашій дитині швидше освоїтися на прийомі у лікаря.

Дитина, як правило, довіряє тільки найближчим людям, які його оточують: мама, тато, бабуся, дідусь ... Дитячий стоматолог повинен стати одним з таких людей. Від цього залежить наскільки ефективним буде процедура лікування.

У Медичному Центрі «Стоматологія на Русанівці» працюють справжні лікарі-мами, які поставляться до вашої дитини як до свого власного. Вони не «свердлять зубки», а «здувають вітерцем мікробікі» ..., не "роблять уколи», а «укладають зубки спати» ... тут вам зможуть запропонувати як профілактичні так і лікувальні процедури.

Для цього нами розроблена профілактична програма «Здорова дитина». У ній головне місце відведено профілактиці молочних зубів у дітей і постійних у підлітків. Адже набагато простіше попередити захворювання ніж усувати його наслідки. Регулярне відвідування лікаря це один з основних пунктів програми. Не забувайте про це. 

Будьте уважні до своїх малюків. Адже у хороших батьків і лікарі хороші.

Будьте щасливими батьками!

Ціни

Ми застосовуємо сучасні принципи організації управління, які дозволяють максимально ефективно використовувати технічний потенціал клініки, а завдяки постійному навчанню - наші лікарі мають високий професійний рівень.

Консультація лікаря

200 грн.

Консультація лікаря хірурга

300 грн.

Пломба фотополімерна

1 000 грн.

Надання невідкладної допомоги

1 000 грн.

Зняття зубних відкладень

1 300 грн.

Видалення зуба

1000 грн.

Видалення зуба складне

1 800 грн.

Переваги

 • Для нас важливий кожен пацієнт

 • Лікарі з досвідом роботи більше 10 років

 • Регулярні курси і стажування

 • Уважність і вмілі руки

 • Для нас важливий кожен пацієнт

 • Лікарі з досвідом роботи більше 10 років

 • Регулярні курси і стажування

 • Уважність і вмілі руки

 • Для нас важливий кожен пацієнт

 • Лікарі з досвідом роботи більше 10 років

 • Регулярні курси і стажування

 • Уважність і вмілі руки

 • Для нас важливий кожен пацієнт

 • Лікарі з досвідом роботи більше 10 років

 • Регулярні курси і стажування

 • Уважність і вмілі руки

Відгуки

Робив протезування зубів. Дуже все на солідному рівні. Я навіть не думав, що такі технології існують. Прямо фантастика якась. Так вдалося все відтворити з моїми зубами, що багато хто не вірить, що це протези - все дуже природно виглядає і я навіть не замислююся, як раніше, коли приймаю їжу. Величезна подяка всьому колективу клініки і мої найкращі рекомендації.

Анатолій

Вдячний пацієнт, Київ

Відмінний сервіс, хоча довелося провести лікування в кілька відвідувань, проте результат повністю виправдав витрати. Лікарі на найвищому рівні, пропонують тільки оптимальні рішення, ніколи не зловживають довірою пацієнта і це дуже добре. Сподіваюся, що з часом все залишиться на такому високому рівні, так як я довго вибираю свою клініку і не люблю розлучатися.

Георгій Петрович

Вдячний пацієнт, Київ

Чудово, все дуже сподобалося. Не очікувала, що подібного рівня клініки існують в Україні. Немає ніяких зауважень, починаючи від організації консультації та лікування і закінчуючи всією атмосферою всередині клініки. Роботу зробили дуже добре, тепер моя посмішка ппрекрасна.

Олена

Вдячний пацієнт, Київ

Наша команда

СИДОРЕНКО АНДРЕЙ ТАРАСОВИЧ
Сидоренко Андрій Тарасович

Хірургічна стоматологія, ортопед, лікар-стоматолог загального профілю

Лазарчук
Лазарчук Макасим Дмитрович

Хірургічна стоматологія, лікар-стоматолог загального профілю

ЧЕРНИКОВ АЛЕКСАНДР АНАТОЛЬЕВИЧ
Черніков Олександр Анатолійович

Хірургічна стоматологія, ортопед, лікар-стоматолог загального профілю

Гайдамаченко
Гайдамаченко Людмила Миколаївна

Лікар стоматолог-терапевт. Дитячий лікар стоматолог

Заярна
Албегова Олександра Тимурівна

Лікар стоматолог-терапевт. Дитячий лікар стоматолог

Албегова
Заярна Світлана

Асистент

Кондратьева
Кондратьєва Яна

Адміністратор

Записатися на прийом

Не втратьте свою можливість

красиво посміхатися!

 • Великий стаж роботи підтверджує нашу стабільність і накопичений досвід

 • Індивідуальний план лікування

 • Особливий підхід до кожного пацієнта

 • ua
 • ru