Герметизація фісур у дітей

Захистити дітей від карієсу допоможе герметизація фісур.

Герметизація фісур у дітей

Захистити дітей від карієсу допоможе герметизація фісур.

Поява чорних крапок на ніжних зубах дитини навряд чи викликає багато позитивних емоцій у батьків. Карієс може руйнувати не тільки зуби, бактерії, що живуть в освічених порожнинах часто вражають серце, мигдалини і інші органи.

Сучасна стоматологія має низку методик, що захищають молочні та постійні зубки малюка від шкідливих бактерій.

ОДНИМ З НАЙБІЛЬШ ЕФЕКТИВНИХ МЕТОДІВ ПРОФІЛАКТИКИ КАРІЄСУ ВВАЖАЄТЬСЯ МЕТОД ГЕРМЕТИЗАЦІЇ ФІСУР У ДІТЕЙ.

Герметизація фісур у дітей - просто данина моді чи реальна допомога?

На герметизацію фісур ціна в Києві варіює від клініки до клініки, проте пропонувати цю послугу стали все більше кабінетів. У чому ж суть даної процедури?

Фісурами називаються мікроскопічні борозенки на жувальних поверхнях зубів. Вони занадто малі для того, щоб їх можна було ефективно очистити зубною щіткою.

У цих пазах накопичуються бактерії, що в сукупності з надзвичайною вразливістю емалі зуба, який тільки прорізався, приводить до стрімкого розвитку карієсу.

При герметизації фісур зубів у дітей відбувається заповнення описаних структур композитним гелем, ущільнюючим і захищає самі навантажені ділянки зуба.

Завдяки цьому практично повністю виключається можливість пошкодження оброблених ділянок емалі агресивними середовищами або мікроорганізмами.

Таким чином ви оберігає свою дитину не тільки від самої хвороби, але від стресу, пов'язаних з досить неприємними процедурами лікування карієсу.

Як діє запечатування фісур

Для того, щоб емаль зуба, який тільки прорізався, зміцніла, досить 2-3 років надійного її захисту. За цей період відбувається збільшення товщини і міцності емалі до значень, здатних відображати атаку бактерій, що викликають карієс.

Запечатування фісури зуба герметиком створює захисний покрив, який виконує свою функцію до 5 - 7 років, чого цілком вистачає для ефективної профілактики каріозного ураження зубів.

Запечатування фісур вирівнює мікроскопічні борозенки, в яких могли б розмножуватися бактерії і не дає їм приєднуватися до поверхні зубної емалі. З огляду на те, що основна маса бактеріальних уражень припадає саме на жувальну поверхню, описана процедура знижує ризик пошкодження емалі оброблених зубів на 80-90%.

Для чого потрібна герметизація фісур дітям

Більшість «дорослих» хвороб беруть свій початок з дитячого віку. Це твердження можна застосувати і до проблем порожнини рота.

Молочні і щойно з'явилися постійні зуби мають зниженим потенціалом захисних властивостей, їх емаль ще занадто тонка і ніжна для протидії агресивним харчовим факторам і травм.

Запечатування фісури зуба герметиком підвищує міцність емалі, прискореним темпом призводить зуб в стан «повній бойовій готовності» саме в той вразливий період, коли найчастіше зароджується каріозний процес.

Як проводиться герметизація фісур молочних зубів

Багато батьків ставляться до молочних зубів дитини як до деякого видаткового матеріалу, що ніяк не впливає на подальший стан ротової порожнини. Однак, карієс перших молочних зубів не менш небезпечний, ніж подібні поразки постійних.

Якщо додати до цього складності з гігієною рота маленьких пацієнтів (далеко не всі діти до 5 років регулярно чистять зуби) і відверту боязнь стоматологів, що утрудняє огляди рота і лікування карієсу, питання ефективної профілактики звучить більш актуально.

У сучасному світі все частіше розглядають герметизацію фісур молочних зубів як обов'язкову профілактичну процедуру.

Сучасні методи герметизації фісур як молочних, так і постійних зубів передбачають кілька етапів:

 • після огляду проводиться ретельна очистка порожнини рота і поверхні зубів, видаляється зубний камінь, вже наявні осередки карієсу
 • борозенки жувальної поверхні зубів заповнюються прозорою композитною смолою
 • герметизація фісур зубів закінчується короткочасним (30-40 секунд) освітленням порожнини рота спеціальною лампою для стимуляції затвердіння нанесеного гелю


Всі вищеописані дії абсолютно безболісні і комфортні, а дитина зможе пити і приймати їжу відразу після відвідин стоматолога. Невелика тривалість, комфортність і безпеку процедури відрізняють її серед інших стоматологічних маніпуляцій.

На процедуру герметизації фісур у дітей ціна також виділяється оптимальністю і розумними значеннями, проте багато в чому залежить від кількості оброблюваних зубів і віку дитини.

Чи безпечні матеріали для герметизації фісур?

Для проведення процедури застосовуються тільки найбезпечніші, сертифіковані для застосування у дітей матеріали.

Композитний гель для заповнення борозенок емалі абсолютно нейтральний, він не розчиняється в слині і не всмоктується в кровотік, ніяк не впливає на ріст і розвиток зуба. Матеріали для герметизації фісур проходять безліч перевірок і проб, що гарантує їх інертність і ефективність.

Можливо саме завдяки абсолютній безпеці в сучасній дитячій стоматології кращою профілактикою карієсу вважається герметизація фісур.

Все вищесказане дозволяє рекомендувати послугу герметизації всім без винятку дітям як надійну і ефективну процедуру.

Ціни

Ми застосовуємо сучасні принципи організації управління, які дозволяють максимально ефективно використовувати технічний потенціал клініки, а завдяки постійному навчанню - наші лікарі мають високий професійний рівень.

Консультація лікаря

200 грн.

Консультація лікаря хірурга

300 грн.

Пломба фотополімерна

1 000 грн.

Надання невідкладної допомоги

1 000 грн.

Зняття зубних відкладень

1 300 грн.

Видалення зуба

1000 грн.

Видалення зуба складне

1 800 грн.

Переваги

 • Для нас важливий кожен пацієнт

 • Лікарі з досвідом роботи більше 10 років

 • Регулярні курси і стажування

 • Уважність і вмілі руки

 • Для нас важливий кожен пацієнт

 • Лікарі з досвідом роботи більше 10 років

 • Регулярні курси і стажування

 • Уважність і вмілі руки

 • Для нас важливий кожен пацієнт

 • Лікарі з досвідом роботи більше 10 років

 • Регулярні курси і стажування

 • Уважність і вмілі руки

 • Для нас важливий кожен пацієнт

 • Лікарі з досвідом роботи більше 10 років

 • Регулярні курси і стажування

 • Уважність і вмілі руки

Відгуки

Робив протезування зубів. Дуже все на солідному рівні. Я навіть не думав, що такі технології існують. Прямо фантастика якась. Так вдалося все відтворити з моїми зубами, що багато хто не вірить, що це протези - все дуже природно виглядає і я навіть не замислююся, як раніше, коли приймаю їжу. Величезна подяка всьому колективу клініки і мої найкращі рекомендації.

Анатолій

Вдячний пацієнт, Київ

Відмінний сервіс, хоча довелося провести лікування в кілька відвідувань, проте результат повністю виправдав витрати. Лікарі на найвищому рівні, пропонують тільки оптимальні рішення, ніколи не зловживають довірою пацієнта і це дуже добре. Сподіваюся, що з часом все залишиться на такому високому рівні, так як я довго вибираю свою клініку і не люблю розлучатися.

Георгій Петрович

Вдячний пацієнт, Київ

Чудово, все дуже сподобалося. Не очікувала, що подібного рівня клініки існують в Україні. Немає ніяких зауважень, починаючи від організації консультації та лікування і закінчуючи всією атмосферою всередині клініки. Роботу зробили дуже добре, тепер моя посмішка ппрекрасна.

Олена

Вдячний пацієнт, Київ

Наша команда

СИДОРЕНКО АНДРЕЙ ТАРАСОВИЧ
Сидоренко Андрій Тарасович

Хірургічна стоматологія, ортопед, лікар-стоматолог загального профілю

Лазарчук
Лазарчук Макасим Дмитрович

Хірургічна стоматологія, лікар-стоматолог загального профілю

ЧЕРНИКОВ АЛЕКСАНДР АНАТОЛЬЕВИЧ
Черніков Олександр Анатолійович

Хірургічна стоматологія, ортопед, лікар-стоматолог загального профілю

Гайдамаченко
Гайдамаченко Людмила Миколаївна

Лікар стоматолог-терапевт. Дитячий лікар стоматолог. Лікар ортодонт

Заярна
Албегова Олександра Тимурівна

Лікар стоматолог-терапевт. Дитячий лікар стоматолог. Лікар пародонтолог

Албегова
Заярна Світлана

Асистент

Кондратьева
Кондратьєва Яна

Адміністратор

Записатися на прийом

Не втратьте свою можливість

красиво посміхатися!

 • Великий стаж роботи підтверджує нашу стабільність і накопичений досвід

 • Індивідуальний план лікування

 • Особливий підхід до кожного пацієнта

 • ua
 • ru