Статті

Що таке гранульома: лікувати чи видаляти?

Содержание Що таке гранульома? Причини появи гранульоми Симптоми гранульоми Діагностика гранульоми Способи лікування гранульоми Профілактика гранульоми Висновки, поради фахівця   Багато людей побоюються появи дірки в зубі через карієс, але в стоматології є й небезпечніші захворювання. Наприклад, гранульома зуба здатна призвести до його втрати та інших серйозних ускладнень. Патологія може тривалий час не турбувати, але…
Читати далі

Будова зуба

Зуби виконують кілька функцій. Вони не тільки відповідають за пережовування їжі, але й беруть участь у мовленні, інших процесах, впливають на форму обличчя. Вважається, що складна будова зуба сформувалася в ході еволюції, і людині важливо знати про всі особливості, щоб забезпечити правильний догляд за ротовою порожниною.
Читати далі

Які бувають види коронок на зуби?

У стоматології сьогодні застосовуються зубні коронки, які відрізняються матеріалом, конструктивними та іншими особливостями. Необізнаному пацієнтові часом складно зробити вибір серед різноманітних варіантів. Тому важливо дізнатися про особливості різних видів коронок для зубів, їх плюси та мінуси, щоб не помилитися з вибором.
Читати далі

Як відбілити зуби: топ-5 видів відбілювання

Білосніжна посмішка – постійний атрибут впевненої у собі людини. Але іноді зубна емаль може міняти свій відтінок. Причин цього багато – від куріння та частого вживання чаю чи кави до деяких проблем зі здоров'ям. На щастя, сьогодні стоматологи навчилися повертати зубам білизну. Для цього можуть використовуватись різні методики, кожна з яких має свої особливості та недоліки.
Читати далі

Зубний біль: як усунути і що робити, якщо болить зуб?

З зубним болем знайома практично кожна людина. Яким би він не був – гострим, ниючим, імпульсивним – у будь-якому разі дискомфорт свідчить про проблему, яку не можна залишати поза увагою. Розглянемо, чому виникає біль і що необхідно робити, якщо болить зуб.
Читати далі

Як вибрати ортодонта

Важливо знати, на що звертати увагу при виборі ортодонта. Від цього залежить результат виправлення прикусу і усунення інших естетичних, функціональних порушень. Розповімо, які критерії при першій консультації та подальше лікування вкажуть на хорошого фахівця.
Читати далі
  • ru
  • ua