Dsd2

Критерії якісної стоматологічної хірургії

Напевно, немає жодного дорослої людини, який рано чи пізно не стикався б з хірургом стоматологом. Походи до стоматолога з самого дитинства у нас викликають безліч неприємних асоціацій, але, коли мова заходить про хірурга тут вже зовсім стає не по собі. 

Але може все не так вже й страшно, адже стоматологія вже давно по сервісу і якості послуг, що надаються зробила крок в майбутнє. Можливо ми зможемо переконати вас в тому, що сучасна хірургічна стоматологія – це не найбільша проблема у вашому житті і може бути малоінвазивної та безболісною. Звичайно не всі клініки можуть надавати хірургічну допомогу на найвищому рівні, і якість, послуг, що надаються залежить від безлічі факторів. Серед них можна виділити основні, які і повинні впливати на вибір лікаря або клініки, і є критеріями для визначення якості послуг, що надаються. В першу чергу на, що звертають люди при пошуку клініки або лікаря, є відгуки. Звичайно – саме відгуки багато в чому показують емоційну сторону і часто демонструють погляд з боку на роботу клініки. Але чи варто довіряти інформації представленої в них Відповіді однозначної немає, як позитивні відгуки, так і негативні можуть бути наслідком роботи в конкурентному ринковому середовищі. Але присутність на сайті позитивних відгуків, говорить на користь стоматологічної клініки і дозволяє ближче познайомитися з роботою лікарів і надаваними послугами. Друге на, що слід звернути увагу на якість обслуговування потенційних клієнтів. Якщо у клініки є хороша якісний зворотній зв’язок, реєстратори й адміністратори готові вислухати і роблять все можливе, щоб задовольнити побажання пацієнта, значить Ви на правильному шляху. До того ж уже на етапі запису, щоб не втрачати часу можна уточнити всі питання, що цікавлять моменти і, якщо отримаєте досить компетентні відповіді можна сміливо йти в клініку хоча б для першої консультації.

Важливим критерієм у виборі лікаря хірурга, є список послуг, які він надає. Якщо можливості хірурга обмежені лише кількома маніпуляціями, а діагностичні можливості центру дуже мізерні, тоді варто подумати з приводу відвідування такого лікаря. Справа в тому, що перелік процедур або маніпуляцій може бути обмежений двома речами: відсутні належні умови або обладнання для їх виконання або недостатня кваліфікація лікаря.

Повний перелік послуг, які може надати хірург часто не обмежується тільки видаленням зубів, а доповнюється ще послугами:

  • по анатомічному відновленню щелепи
  • сінусліфтінг
  • усуненням зовнішніх дефектів ясен
  • корекцією вуздечки язика або губ
  • хірургічним лікуванням запальних процесів різної складності

 Ще одним критерієм може служити можливість стоматологічного центру надавати термінову і невідкладну хірургічну допомогу. Наявність даної послуги свідчить про великий досвід лікарів даній клініці і рівень оснащення. Додаткову інформацію про клініку і її можливості можна отримати, подивившись або дізнавшись інформацію про оснащення клініки, в тому числі діагностичного обладнання. Перевагою може бути також наявність серед послуг малоінвазивних методів лікування, включаючи мікроскопічного лікування зубів. Багато про що може свідчити присутність серед лікарів клініки анестезіолога і можливість проведення різних анестезіологічних маніпуляцій. Звичайно – це далеко не повний перелік чинників, які можуть вплинути на вибір лікаря-хірурга. Але все ж, сподіваємося, що даний матеріал допоможе зробити правильний вибір і знайти свого фахівця.

Автор:

Сидоренко Андрій Тарасович

Хірургічна стоматологія, ортопед, лікар-стоматолог загального профілю