983dc306aa21ad8735f1e541aeec5b10

Реставрація зубів фотополімером

Останнім часом часто застосовується реставрація зубів фотополімером, тобто композитним матеріалом, який твердне при впливі ультрафіолету. 

Реставрація зубів фотополімером успішно використовується і при незначних естетичних проблемах, і при серйозних пошкодженнях різців або молярів.

Без перебільшення можна сказати, що реставрація зубів фотополімером — це новий крок в стоматології. І хоча реставрація зубів фотополімером коштує дорожче в порівнянні зі звичайним пломбуванням, послуга відрізняється широким застосуванням і дозволяє вирішити більший перелік стоматологічних проблем.

Роль фотополімерів в стоматології

У пацієнтів стоматологічних клінік часто виникає питання про те, що таке реставрація зубів фотополімером. Якщо говорити в двух словах, то це відновлення зуба або зубного ряду за допомогою сучасних композитних матеріалів. Використання інноваційних матеріалів і технологій відкриває абсолютно нові можливості для стоматологів. Зараз практично всі пацієнти можуть стати володарями голлівудської посмішки за цілком прийнятну ціну. Фотополімер в стоматології може бути рідким або твердим, відрізнятися розміром крупинок або іншими характеристиками. Але головна його особливість в тому, що твердне він під впливом ультрафіолету. При виконанні реставрації стоматологи застосовують спеціальні ультрафіолетові лампи.

Коли необхідно відновлення зубів фотополімерами?

Найчастіше відновлення зубів фотополімерами застосовується в наступних випадках: 

 • при каріозному ураженні передніх або жувальних зубів;
 • при пошкодженні емалі (наявності тріщин або інших дефектів);
 • при наявності відколів, отриманих в результаті травм або іншими способами;
 • при наявності щілин між зубами або інших естетичних дефектів.

 Відновлення зубів фотополімерами може використовуватися і при наявності таких проблем: 

 • неправильне розташування зубів;
 • патологічні зміни кольору або форми зубів;
 • рухливість зубних одиниць;
 • відсутність зуба.

 Застосування композитних світловідбивних матеріалів дозволяє відновити зуб лише при наявності кореня, але тільки в тому випадку, якщо він не пошкоджений карієсом або запальним процесом. Відновлення зубів фотополімерами неможливо при сильній рухливості зубів (патології четвертого ступеня) і відсутності двох і більше зубів підряд. В інших випадках застосування нових технологій дозволяє людині отримати гарну посмішку і повернути функціональність зубного ряду.

Переваги фотополімерної реставрації зубів

Фотополімерна реставрація зубів набирає в стоматології більшої популярності, оскільки володіє декількома важливими перевагами: 

 • Універсальність. Може використовуватися для відновлення всіх зубів (різців і молярів).
 • Естетичність. Доктор може підібрати фотополімер для зубів під колір природної емалі, тому пломба або нарощування залишиться непомітним для сторонніх очей. Фотополімерна реставрація зубів дозволяє ефективно вирішувати естетичні проблеми (змінити колір або форму зубів).
 • Функціональність. Після затвердіння полімер стає міцним, тому відреставровані зуби можуть використовуватися за прямим призначенням (для відкушування і жування).
 • Довговічність. Фотополімер для зубів твердне рівномірно, тому виключена усадка через час і подальше руйнування.

 Важливою перевагою реставрації за допомогою фотополімерів є і можливість відновлення зуба при наявності тільки кореня. Такий варіант відновлення зубного ряду буде коштувати в рази дешевше в порівнянні з імплантацією.

Реставрація зубів фотополімером: відгуки пацієнтів

Якщо проводилася реставрація зубів фотополімером, відгуки пацієнтів зазвичай позитивні. Серед важливих плюсів більшість людей відзначає естетичність, адже відрізнити нарощену або запломбовану ділянку дуже складно. Вартість послуги прийнятна в порівнянні з численними перевагами. На сьогоднішній день для вирішення багатьох естетичних проблем успішно використовується реставрація зубів фотополімером, відгуки пацієнтів це підтверджують.

Перевага реставрації зубів в Києві в стоматології на Русанівці

Якщо вас цікавить реставрація зубів фотополімером в Києві, звертайтеся в стоматологію на Русанівці. У нас є сучасне обладнання, використовуються останні розробки в сфері стоматології. До того ж в клініці працюють кваліфіковані лікарі з великим досвідом. Вартість наших послуг доступна для більшості пацієнтів. Записуйтеся на прийом, і ми допоможемо відновити гарну посмішку, а також зберегти здоров’я ротової порожнини.